Lód spożywczy paczkowany

Jako jedyni w Polsce należymy do prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Lodu Paczkowanego IPIA oraz jesteśmy założycielami  Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Lodu Paczkowanego EPIA.

EPIA IPIA

Widząc znaki jakości  IPIA i EPIA na opakowaniu lodu masz pewność, że jego produkcja spełnia najwyższe standardy - przefiltrowana woda z ujęcia głębinowego i paczkowanie bezdotykowe to podstawa. Nie musisz nigdzie szukać, mamy dla Ciebie to co najlepsze - różnej wielkości kostki lodu z najczystszej źródlanej wody! Aby poczuć smak wykwintnego trunku odpowiednio schłodzonego - wrzuć kostkę naszego lodu i delektuj się chwilą!

Lód spożywczy paczkowany - IPIALód spożywczy paczkowany (tj. lód w kostkach, lód w kostkach XXL, lód kruszony i innowacyjne kieliszki z lodu) jest naszym podstawowy produktem, skierowanym przede wszystkim do gastronomii, sklepów spożywczo - monopolowych oraz organizatorów eventów, a także wszystkich konsumentów, którym zależy na najwyższej jakości spożywanego lodu. Dzięki stosowanej technologii nasz lód nie ma smaku i zapachu, dłużej pozostaje w stanie stałym, co pozwala zachować oryginalny aromat pitego napoju oraz doskonale go chłodzi (nie rozwadniając).

Należy pamiętać, że lód do napojów to także żywność!