Rzeźby lodowe

Proponujemy rzeźby lodowe, które  sprawią, że każdy event, kampania reklamowa czy impreza na długo zapisze się w pamięci Państwa gości.

Są oryginalną, nietuzinkową i bardzo elegancką formą dekoracji na każdą imprezę okolicznościową: ślub, komunia, urodziny, wieczór panieński/kawalerski, rocznica itp.

Oprócz dekoracji mogą również być dowolną formą użytkową np. paterą, stojakiem na butelki, przelewakiem, świecznikiem, wazonem, coolerem itp.

W takiej formie lodowej można wygrawerować w kolorze logo, napis lub zamrozić gadżet.

Tworzone są indywidualnie dla każdego Klienta przez artystów – rzeźbiarzy z bloków lodowych o standardowych wymiarach 100x50x25cm i wadze ok.125kg

Bloki lodowe możemy dowolnie łączyć w większe formy przestrzenne.

Rzeźba  z 1 bloku dzięki specjalnemu procesowi mrożenia w temperaturze pokojowej utrzymuje się w niezmienionej formie ok 8 godzin.

Wszystkie dekoracje z lodu w pomieszczeniach są ustawiane w kuwetach zabezpieczających podłoże wraz z systemem odprowadzenia wody i oświetleniem ledowym w wybranym kolorze

Cena wyjściowa rzeźby z lodu z 1 bloku lodowego - od 600 zł,

końcowe ceny lodowych  rzeźb są uzależnione od projektu

(ilości potrzebnego lodu i wykonanej pracy rzeźbiarza)

Cena zawiera koszt montażu i demontażu

Na terenie Wrocławia transport gratis

Poza Wrocławiem koszt transportu samochodem - chłodnią uzależniony jest od odległości i zamówienia (od 2,00 zł./km /netto)